IV Letni Zlot Rodzinkowy 3 Baców Szklarska Poręba 2017
20-25 sierpnia 2017

Karkonosze-Góry Izerskie
 20-25 sierpnia 2017 ;)

Zapraszamy wszystkich chętnych, a w szczególności rodzinki z dziećmi na krótki, ale treściwy pobyt w górach. Wybraliśmy dla Was gospodarstwo agroturystyczne, które spełni oczekiwania zarówno dorosłych jak i naszych najmłodszych uczestników. Impreza stacjonarna - wszystkie noclegi w jednym miejscu - w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej . Proponujemy zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5,6,8 osobowych (łazienki w pokojach). Pokoje wyposażone skromnie, bez TV, czajników elektrycznych i lodówek! Pościel w cenie wpisowego. 

W Chacie serwowane są posiłki kuchni tradycyjnej i domowej (w cenie śniadanie i obiadokolacja). Przez cały dzień do naszej dyspozycji herbata i kawa gratis. Na wygłodniałych czekają miejscowe pierogi, naleśniki i oraz Kluski Izerskie. 

W gospodarstwie dostęp do bezpłatnego wi-fi.

Proponujemy wspólne spędzanie czasu w ramach bogatego programu turystyczno - rekreacyjnego : wędrówki, ogniska, gry i zabawy, warsztaty dla dzieci. W planach eksploracja Karkonoszy i Gór Izerskich min. zamek Chojnik, Szrenica, Wysoki Kamień oraz Śnieżne Kotły. Możemy zobaczyć również zaporę na Bobrze oraz rozejrzeć się w najbliższej okolicy: Wodospad Szklarki, skałka Chybotek, Złoty Widok i grób Ducha Gór, zabytkowa lipa sądowa, kościół Niepokalanego Serca NMP, nagrobek Carla Hauptmana, Zakręt Śmierci, Stara Chata Walońska, Żelazny Tygiel Waloński. 

Możemy skorzystać z basenu w Cieplicach, parku linowego na Kruczych Skałach oraz Dinoparku - Fantasiapark. 

Na długie letnie wieczory proponujemy leniuchowanie w Chacie Izerskiej - gry planszowe, gitara, wieczorne projekcje filmowe dla młodszych, a później dla starszych dzieci. W obiekcie znajduje się salka dyskotekowo- szkoleniową, a w niej: piłkarzyki, bilard, stół do ping- ponga. 

Na koneserów piwa czeka świetnie wyposażony bar dysponujący ponad trzydziestoma gatunkami piwa!

Zapisy na zapytanie, liczba miejsc zdecydowanie ograniczona!

CENA (wpisowe

5 noclegów w schronisku z wyżywieniem


490 PLN dzieci 4 - 10 lat
550 PLN pozostali 10 lat i więcej

Karta dużej rodziny rabat 10%

TERMIN:
20.8 – 25.8.2017  

CENA OBEJMUJE:
Zakwaterowanie: 5 noclegów w Chacie Izerskiej (pokoje 2,3,4,5,6,8 osobowe w zależności od wielkości rodziny zaproponujemy odpowiedni pokój). Wyżywienie 5x śniadanie, 5x obiadokolacja. Ognisko z kiełbaskami, Opiekę rezydenta R3B.PL, Szereg propozycji programowych do indywidualnej realizacji, Ubezpieczenie NW AXA TUiR S.A. podatek VAT

CENA nie OBEJMUJE:
Transportu na miejsce. Dojazd na imprezę we własnym zakresie.
Transportu programowego. Wycieczki we własnym zakresie.
Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, na kolejkę linową, dodatkowego prowiantu, innych używek itp...

ZNIŻKI i RABATY:
Karta dużej rodziny rabat 10% (rabat dla każdej osoby w rodzinie)