2 turniej piłkarzyków %

Znowu gramy. Zapraszamy starych kawalerów, mężów, ojców, dziadków, duchownych, itd... Spotykamy się wieczorem w piątek 15 grudnia i gramy do niedzieli... Gramy w piłkarzyki (turniej główny), darta, ping-ponga, bilard, na gitarach... No i pijemy procenty wg regulaminu ;) (regulamin jest absolutnie niedostępny, niepublikowany i wysoce pokrętny). Impreza ma charakter non-profit - czyli ponosimy realne koszty - szczegóły czego się spodziewać lada dzień na fb i www.r3b.pl 

W tym roku na szczególną uwagę zasługuje fakt, że równolegle odbędzie się impreza organizowana przez babcie, żony, kochanki, stare panny i inne niewiasty. Ich sabat odbędzie się w tym samym rejonie (aczkolwiek nie w tym samym miejscu zakwaterowania).

Termin: 15 - 17 grudnia 2017 

Miejsce 1: Szklarska Poręba "Chata Izerska" [OPIS - kliknij]
Wpisowe w kwocie 210 PLN obejmuje: 
2 noclegi (pokoje z łazienkami, łóżeczka z pościelą) 
2 śniadania,
2 obiadokolacje
ubezpieczenie NW
bezpłatny parking przed obiektem, blisko stacja PKP

lub 
Miejsce 2: Sokolec Schronisko górskie "Orzeł" [OPIS - kliknij]
Wpisowe w kwocie 80 PLN obejmuje: 
2 noclegi (pokoje bez łazienek, własne śpiworki)
2 śniadania,
ubezpieczenie NW
bezpłatny parking przed obiektem (jak będzie dużo śniegu to nie da się zaparkować blisko, ale można pojeździć na nartach - obok są wyciągi)

2 OPCJE - Chata Izerska w Szklarskiej Porębie i Orzeł w Górach Sowich - porównaj i zagłosuj - demokratycznie wybrana opcja zostanie zarezerwowana i zrealizowana! Dodam tylko, że obydwie miejscówki są klimatyczne i sam mam problem! W obu leją czeskie specjały, w obu dobrze karmią. Oba gwarantują piękne widoki. Chata Izerska wyższy standard i 2 posiłki dziennie, Orzeł za to zdecydowanie taniej.
Osoby deklarujące obecność - proszę głosować na FB do 9 listopada!

Impreza Non-Profit, Honorowe deklaracje udziału e-mailem irek@r3b.pl lub telefonicznie 606235702. Wpłaty bezpośrednio w miejscu zakwaterowania